Jak získat zpět svůj sexy ZADEČEK?

15. července 2008 v 14:59 | Luffinka |  Cvičení + Posilování
Série se opět provádí se stejným opakováním :)

1. Zanožování ve vzporu klečmo s gumou

Vzpor klečmo na předloktích. Hlava v prodloužení páteře. Guma je u jedné nohy navlečena na kotník. Druhou nohu s gumou na špičce zvedáme kolmo vzhůru proti odporu gumy. Pánev je po celou dobu provádění cviku podsazená a břišní svaly zatnuté. Cvik lze též provádět bez gumy nebo se zátěží zachycenou mezi lýtko a zadní stranu stehna.

2. Zanožování do dálky ve vzporu klečmo

Vzpor klečmo na předloktích. Hlava je v prodloužení páteře, ramena rozložena do stran. S výdechem nohu natáhneme do zanožení a vrátíme zpět. Pohyb je veden patou, bedra se neprohýbají.

3. Addukce v lehu na boku

Leh na boku. Hlava je položená na ruce, horní nohu skrčíme přes spodní. S výdechem zvedneme nataženou spodní nohu. Špička směřuje dopředu a mírně dolu. S nádechem nohu vrátíme zpět.

4. Posilování vnitřní strany stehen s míčkem

Sed na zemi, tělo opřené o natažené paže, nohy pokrčené stojí chodidly na zemi. Mezi kolena vložíme nafouknutý míček. S výdechem zatlačíme obě kolena současně k sobě proti odporu míčku a povolíme.

5. Nadzvedávání pánve v lehu na zádech

Leh na zádech. Nohy skrčíme v kolenou a mírně rozkročíme. Ruce máme podél těla dlaněmi vzhůru, ramena rozložena do stran a hlavu vytaženou temenem do dálky. Nadzvedneme pánev, zpevníme hýžďové a břišní svaly. Pomalu vracíme zpět. Lopatky po celou dobu zůstávají na podložce.

6. Posilovaní hýžďových svalů v lehu na zádech ve výdrži

Leh na zádech. Obě nohy pokrčené, paže volně položené dlaněmi vzhůru podél těla. Hlava je vytažená temenem vzhůru a brada směřuje k hrudníku. Nadzvedněte pánev od podložky, hýžďové svaly jsou zatnuté, lopatky a ramena zůstávají na podložce. Střídavě natahujte levou a pravou nohu s výdrží, aniž se dotknete zadečkem podlahy. Pánev nesmí propadat k zemi, trup, stehna a hýždě udržujte v jedné přímce.
Další variantou tohoto cviku může být, když ve výdrži na jedné noze budete pokládat pánev těsně k zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anoximka Anoximka | Web | 15. července 2008 v 15:21 | Reagovat

Aj ja som si ťa už pridala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama