Zdravé Papání

Happy Breakfast - Ovesná Kaše

26. července 2008 v 10:51 | Luffinka
DOMÁCÍ OVESNÁ KAŠE
Ovesná kaše je zdravá, chutná, na dlouhý čas zasytí a ještě k tomu je nenáročná na přípravu :)..a jestli si jí navíc uděláte doma samy ušetříte přes 600kcal než kdyby jste si jí dělali z pytlíku :)

Tenhle recept jsem vlastně tak něják...objevila sama :D..jednou jsem si dělala ovesný vločky, ale málo jsem si ohřála to mlíko...jenomže ty vločky už jsem do něj nasypala...tak jsem si řekla že se snad nic nestane když to dám i s nima do mikrovlnky...tramtaradááá a vzikla z toho ovesná kaše :)

Tákže jdem na to :)

Dietní Tvarohové Pomazánky

25. července 2008 v 13:01 | Luffinka
Konečně je tu ten slibovaný recept :)..jako "omluvu" :D za mojí neschopnost dát ho sem hned jak jsem slíbila přidávám ještě jeden, podobného tipu :)...možná že je někdo z vás už zná..a jestli jste je ještě nevyzkoušeli, musíte to napravit :)..recepty jsou opravdu jednoduché, za chvilinku hotové a takhle nakombinovaná zelenina je ještě k tomu zaručený zabiják tuků :)

Funky Fruit & Venous Vegetable

21. července 2008 v 12:14 | Luffinka
Krásný Avatarky oblíbené zeleniny a ovoce :)

MATÉ..národní nápoj néjen Paraguayců..

16. července 2008 v 17:19 | Luffinka
Čaj Maté?...bez něj už si ráno nemůžu ani představit..ano teď ulítávám na kafi, ale svýmu Maté zůstávám věrná :D
..Jednou jsem se stavila v čajovně pro sypanej zelenej čaj a uviděla jsem tam poličku s nápisem Matee..řekla jsem si jo tak to je to co furt chlastali v tý telenovele (Kachorra - svýho času dobrej seriál :D ) a když jsem zjistla že pomáhá i při dietách, zbalila jsem hned dva balíčky :D a hned po prvním loku zjistila, že jsem udělala jedině dobře :)
...Tak vám sem o něm hodim pár informací, třeba vám taky zachutná

Hlávkový salát, zelený čaroděj...

13. července 2008 v 13:55 | Luffinka
Hlávkový salát je jeden z nejstarších druhů zeleniny, je snadno stravitelný, má vysokou biologickou hodnotu a je oblíbený pro velké možnosti jeho úpravy v kuchyni.

Cottage král všech sýrů...

13. července 2008 v 13:35 | Luffinka
Cottage je tvarohový sýr mírné příchuti. Je vysušený, ale ne stlačený, takže v něm zůstává stopa syrovátky. Není ani uležený, ani barvený. Různé druhy cottage se připravují z mléka s různým množstvím tuku. Ve Švédsku se sýru cottagi říká převážně keso, podle nejznámější švédské značky tohoto sýra.

Dokonalá Snídaně s Dobrou Vlákninou

11. července 2008 v 13:06 | Luffinka
DOBRÁ VLÁKNINA...ano vláknina je dobrá, ale je to i název jednoho skvělého výrobku od BonaVity :)
 
 

Reklama